Bedrijfsleiding


Ralf Marohn

Ralf Marohn

Bedrijfsdirecteur

rmarohn@kuhlmannkueche.de

Buitendienst/verkoop Duitsland & Oostenrijk


Christian Teutsch

Christian Teutsch

Internationaal verkoopmanagement

cteutsch@kuhlmannkueche.de

Christian Reupke

Christian Reupke

Verkoopmanagement Duitsland/Oostenrijk

creupke@kuhlmannkueche.de

Hilmar Baller-Feudell

Hilmar Baller-Feudell

Verkoopmedewerker binnenland

hbfeudell@kuhlmannkueche.de

Karl Böhm

Karl Böhm

Verkoopmedewerker binnenland

kboehm@kuhlmannkueche.de

Marcel Slojewski

Marcel Slojewski

Verkoopmedewerker binnenland

mslojewski@kuhlmannkueche.de

Matthias Klostermann

Matthias Klostermann

Verkoopmedewerker binnenland

mklostermann@kuhlmannkueche.de

Buitendienst/verkoop buitenland


Barry Abrahams

Barry Abrahams

Verkoopvertegenwoordiger Engeland

barry@arlingtondirect.co.uk

Tony Charpentier

Tony Charpentier

Verkoopvertegenwoordiger Frankrijk

tcharpentier@kuhlmannkueche.de

René Pesce

René Pesce

Verkoopvertegenwoordiger Frankrijk

rpesce@kuhlmannkueche.de

Gerry Gallagher

Gerry Gallagher

Verkoopvertegenwoordiger Engeland

ggallagher@kuhlmannkueche.de

Erwin Lesscher

Erwin Lesscher

Verkoopvertegenwoordiger Nederland

elesscher@kuhlmannkueche.de

Francois Meier

Francois Meier

Verkoopvertegenwoordiger België

fmeier@kuhlmannkueche.de

Detlef Redeker

Detlef Redeker

Verkoopvertegenwoordiger Internationaal

detlefredeker@t-online.de

Stefan Kräutli

Stefan Kräutli

Verkoopvertegenwoordiger Zwitserland

skraeutli@kuhlmannkueche.de

Andreas Wottschel

Andreas Wottschel

Vertegenwoordiger Rusland, Baltische staten, Oekraïne, Wit-Rusland, Turkmenistan, Kazachstan, Azerbeidzjan

awottchel@kuhlmannkueche.de

Ontvang


Gisela Schürmann

Gisela Schürmann

Ontvang

info@kuhlmannkueche.de

Binnendienst


Heike Bock

Heike Bock

Verwerking

hbock@kuhlmannkueche.de

Irina Ebel

Irina Ebel

Verwerking

iebel@kuhlmannkueche.de

Carmen Eichler

Carmen Eichler

Service

ceichler@kuhlmannkueche.de

Nadja Kreimer

Nadja Kreimer

Klantendienst

nkreimer@kuhlmannkueche.de

Elke Piecha

Elke Piecha

Verwerking

epiecha@kuhlmannkueche.de

Jens Urban

Jens Urban

Verkoopmanagement binnendienst

jurban@kuhlmannkueche.de

Janine van Dijk

Janine van Dijk

Klantendienst

jdijk@kuhlmannkueche.de

Raimund Willner

Raimund Willner

Verwerking

rwillner@kuhlmannkueche.de

Jörg Bednarz

Jörg Bednarz

Verwerking

jbednarz@kuhlmannkueche.de

Verzending


Ute Bockermann

Ute Bockermann

Verzendingsmanagement

ubockermann@kuhlmannkueche.de

Boekhouding


Carl-Helmuth Wegener

Carl-Helmuth Wegener

Commercieel directeur

chwegener@kuhlmannkueche.de

Ralph Lübke

Ralph Lübke

Hoofd financiën

rluebke@kuhlmannkueche.de

Inkoop


Andreas Thomas

Andreas Thomas

Hoofd inkoop

athomas@kuhlmannkueche.de

Marketing


Patricia Gil Gutierrez

Patricia Gil Gutierrez

Marketing/verkoop

pgutierrez@kuhlmannkueche.de

Productie


Hilmar Fröhlich

Hilmar Fröhlich

Technisch management

hfroehlich@kuhlmannkueche.de

Verkoop wereldwijd


Creative Designs LLC, Mevr. Dagmar Rittenbacher

Creative Designs LLC, Mevr. Dagmar Rittenbacher

Verenigde Staten

dagmar@creativedesigns-llc.com

Zina Contracting & Decor Works Est., Mr. Ehab Ammar

Zina Contracting & Decor Works Est., Mr. Ehab Ammar

Saudi-Arabië

e_ammar99@yahoo.com

Kitchenhaus, Mr. Clint Heron

Kitchenhaus, Mr. Clint Heron

Australië

clint@kitchenhaus.com.au

SHEFF German Kitchens Ltd., Mr. Alexander Litvak

SHEFF German Kitchens Ltd., Mr. Alexander Litvak

Israël

sheff.kitchens@gmail.com

AYT Home

AYT Home

Turkije

aylin.kilincer@aythome.com